کد خبر: ۲۰۲۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رییس فدراسیون دوومیدانی در مورد شرایط اردوی ملی‌پوشان سخن گفت.
مجید کیهانی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد برگزاری اردوی ملی‌پوشان دوومیدانی اظهار کرد: تقریبا همه ملی‌پوشان در اردو هستند. قنبرزاده با مربی روسی خود در کشور روسیه تمرین می‌کند و حسن تفتیان در فرانسه با مربی فرانسوی اردوهای خود را سپری می‌کند. احسان حدادی هم تمریناتش را به زودی آغاز می‌کند. از وجود ماساژور روسی در اردوها بهره خواهیم برد و دوشنبه با تشکیل جلسه‌ سازمان تیم‌های ملی، وضعیت مربی او مک ویلکینز نیز مشخص خواهد شد.
کیهانی در پاسخ به این سوال که آیا حدادی به آمریکا می‌رود یا مک ویلکینز به ایران خواهد آمد، گفت‌: هر دو حالت آن ممکن است رخ دهد و در این هفته‌ مشخص خواهد شد.
رییس فدراسیون دوومیدانی ادامه‌ داد: در بخش استقامتی نیز حسین کیهانی و امیر مرادی به همراه مربی خود سجاد مرادی در یاسوج به تمرین می‌پردازند. علی خدیور با مربی‌اش محمد زاده و علی ثمری نیز به همراه مربی خود الوند در کیش اردوی خود را آغاز کردند.
کیهانی گفت‌: مقدم قرار است که به اردوی اوکراین برود و در نهایت نیز برای مربی محمد صمیمی که در اصفهان تمرینات خود را آغاز کرده است هم برنامه‌ریزی می‌کنیم. دوشنبه جلسه سازمان تیم‌های ملی برگزار می‌شود و برای سایر ورزشکاران نیز تصمیم گیری خواهیم کرد.
رییس فدراسیون دوومیدانی ادامه‌ داد: این اردوها تا جاکارتا با همین شرایط ادامه‌ خواهد داشت. مرحله به مرحله ملی‌پوشان توسط مسئولان سازمان تیم‌های ملی ارزیابی می‌شوند و در هر مرحله اگر آنها شرایط لازم را ندا شته باشند حذف و نفرات جدیدی جایگزین آنها خواهند شد.
او در پاسخ به این سوال که برای دختران دوومیدانی چه تصمیم و برنامه‌ای دارد، گفت‌: در جلسه سازمان تیم‌های ملی برای حضور دختران در قهرمانی آسیا تصمیم گیری می‌کنیم تا آنها را محک بزنیم و بعد ببینیم که می‌توانند در جاکارتا حضور داشته باشند یا خیر.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: