کد خبر: ۲۰۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در کنار کارلتو، هاجی و دیگران؛
نام یک سرمربی ایرانی الاصل در بین گزینه های هدایت تیم ملی عربستان به چشم می خورد.
به نقل از ورزش سه، مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان پس از صعود به جام جهانی 2018، با جدیت به دنبال درخشش و کسب یک نیتجه ی آبرومندانه در این رقابت ها هستند. عربستانی ها پس از مسجل شدن صعودشان، ادگاردو بائوزا، سرمربی آرژانتینی را به سرمربیگری تیم ملی منصوب کردند. بائوزا که دریک سال گذشته با تیم های ملی آرژانتین و امارات نتیجه خوبی کسب نکرده بود، در بازی های تدارکاتی کار خود را با سعودی ها آغاز کرد اما تنها پس از 5 بازی و در حالی که در 3 دیدار نتیجه را به غنا،  پرتغال و بلغارستان واگذار کرده بود از کار برکنار شد.
پس از برکناری بائوزا نام های مختلفی به عنوان گزینه های هدایت عربستان شنیده می شود که در جدیدترین خبرها،  بنا به گفته ی یکی از روزنامه ی اماراتی، مهدی علی سرمربی سابق تیم ملی امارات جزو نامزد های هدایت عربستان است.
این سرمربی ایرانی الاصل که با امارات نتایج خیلی خوبی گرفت و در جام ملتهای آسیا 2015 این تیم را به مقام سوم رساند،  با توجه به نام های بزرگی از جمله آنچلوتی، گئورگی هاجی، روئدا و پرودوم که برای هدایت عربستان در جام جهانی مطرح شده اند، بعید است که انتخاب نهایی مسئولان فدراسیون عربستان باشد اگرچه وبسایت ارم نیوز اسم او را به عنوان یکی از گزینه ها عنوان کرده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: