آخرین اخبار
کد خبر: ۱۸۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ابوالفضل پورعرب در ويژه برنامه خندوانه که به مناسبت عيد غدير خم پخش شد، حضور يافت.
 او درباره بيماري خود گفت: من مدتي بيمار بودم اما بيماري من خوش‌خيم بود و خوب شدم. روحيه من خوب نيست به دليل اينکه پنج سال از اين بيماري صدمه خوردم و خدا به مادر و پسرم که آرزو داشتم او را داماد کنم، رحم کرد.
به گزارش سينماسينما، او با اشاره به کارهاي اخير خود در سينما و تلويزيون اظهار کرد: اهل بازي در فيلم و سريال نيستم و مي‌خواهم به سمت فيلمسازي بروم به دليل اينکه ديگر توانايي براي بازيگري ندارم و خسته شده‌ام. در حال حاضر در نقش‌هايي بازي مي‌کنم که دوستانم پيشنهاد مي‌دهند. در واقع بازيگري براي من دلمشغولي است و دغدغه مالي در اين مسير ندارم. در حال حاضر در يک سريال به کارگرداني کيانوش عياري بازي مي‌کنم.
پورعرب با بيان اينکه در دانشگاه رشته تئاتر خوانده است، گفت: پدرم دوست داشت که من ويالون بزنم به همين دليل وارد رشته موسيقي شدم اما بعد از مدتي آقاي فخيمي‌استادم به من گفت به سمت سينما و تئاتر برو که علاقه توست. من در آن زمان دو آهنگ ياد گرفتم که براي پدرم مي‌زدم و بعد به سمت سينما و تئاتر رفتم. من مدتي تئاتر کار کردم و در يکي از کارهايم با خسرو شکيبايي همکار شدم. من از خسرو شکيبايي مسائل بسياري را آموختم و او بسيار هنرمند بود. سال ۶۴ در فيلمي‌به نام «دزد و نويسنده» دستيار کارگردان بودم و خسرو شکيبايي و علي نصيريان در اين فيلم همکار شدم. من براي اينکه بتوانم از علي نصيريان تجربه‌اي کسب کنم به دنبال او مي‌رفتم تا او را به محل فيلمبرداري بياورم. او هميشه سر ساعت حاضر مي‌شد و هيچ‌وقت کسي را معطل خود نمي‌کرد حتي در سريال شهرزاد هم که با او همکاري داشتم، اين ويژگي را ديدم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: