آخرین اخبار
کد خبر: ۱۸۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تکذيب «شايعات بي اساس» توسط وزارت کشور
گروه سياسي: در روزهاي گذشته اخبار ضد و نقيضي در خصوص تغييربرخي استانداران از جمله استاندار فارس منتشر و توسط وزارت کشور تکذيب شد.
يک منبع نزديک به وزارت کشور ضمن رد تمامي‌شايعات و گمانه‌زني‌ها درباره برکناري، جابجايي و تغييرات استانداران که از سوي برخي رسانه‌ها مطرح مي‌شود، گفت: منبع اين شايعات و گمانه‌زني‌ها عمدتا محافل سياسي و رسانه‌اي هستند. 
در اين خصوص، محمدحسين مقيمي، قائم مقام سياسي وزير کشور نيز مي‌گويد: تاکنون هيچ کدام از استانداران تغيير نکرده‌‌اند، زماني که استانداران به دولت معرفي شوند و دولت تصميم لازم را بگيرد، ما اخبارش را اعلام مي‌کنيم. وي درباره برخي اخبار که حاکي از برکناري استاندار فارس و اداره اين استانداري با سرپرست دارند، اظهار داشت: تاکنون هيچ کدام از استانداران تغيير نکرده‌اند و استاندار فارس هم به فعاليت خود ادامه مي‌دهد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، معاون سياسى وزير کشور در واکنش به اينکه گفته مي‌شود تغيير ٦ استاندار قطعى شده است، اظهار کرد: قطعا تغييراتي در انتصاب استانداران رخ خواهد داد اما تا زمانى که حکمى از سوى وزير کشور صادر نشود، نمي‌توان درباره استان و انتصاب استانداران اظهار نظر کرد. در جلسه اخير هيئت دولت قرار بود 2 تن از استانداران معرفى شوند، اما زمينه اين امر فراهم نشد.
به گزارش ايسنا،يک منبع نزديک به وزارت کشور ضمن رد تمامي‌شايعات و گمانه‌زني‌ها درباره برکناري، جابجايي و تغييرات استانداران که از سوي برخي رسانه‌ها مطرح مي‌شود، گفت: منبع شايعات و گمانه‌زني‌ها عمدتا محافل سياسي و رسانه‌اي هستند که قصد دارند افراد نزديک و منتسب به خود را به عنوان استاندار معرفي نمايند؛ در حالي که فرآيند تعيين استاندار کاملا مشخص و تا لحظه نهايي که از سوي وزارت کشور به هيأت دولت پيشنهاد مي‌شود، کاملا محرمانه بوده و ضمن آن که اين تغييرات به صورت مشخص و مربوط به برخي از استان‌ها است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: