آخرین اخبار
کد خبر: ۱۸۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ماموریت بزرگ مثلث ATM در ابوظبی
دو عضو مثلث طارمی، مسلمان و احمدزاده که بعد از نمایش ضعیف مقابل الاهلی حتی مورد غضب برانکو قرار گرفته بودند در بازی با گسترش بازگشتی فوق‌العاده داشتند.
به نقل از ورزش سه، هر سه گل پرسپولیس و سه امتیاز بازی گسترش با نقش آفرینی مثلث طلایی پرسپولیس به دست آمده است. ATM حالا آماده بازی بزرگ برگشت برابر الاهلی است و این خبر خوبی به حساب می آید. بازی رفت پرسپولیس برابر الاهلی یک نکته کلیدی داشت و آن تعویض های برانکو بود. او مسلمان، طارمی و احمدزاده را از بازی بیرون کشید و توانست بازی دو برصفری را که می توانست به نتیجه ای وخیم تر برسد را دو بر دو مساوی کند. مثلث ATM پرسپولیس آن قدر نمایش ضعیفی داشت که تا حدودی مورد غضب برانکو هم قرار گرفت و حتی صحبت های کارشناسی آرام آرام به این سمت می رفت که می توان ترکیب های بهتری با اضافه شدن بازیکنان دیگر به وجود آورد.
*بازگشت ATM
در بازی برابر گسترش فولاد برانکو با کمترین تمایل نسبت به کارگیری این مثلث کار را شروع کرد. مسلمان و طارمی روی نیمکت و احمدزاده احتمالا به دلیل کمبود بازیکن و عدم ریسک پذیری برانکو برای استفاده از ذخیره هایش بازی کردند. نتیجه اما برای پرسپولیس تا زمان شکل نگرفتن دوباره مثلث طارمی، مسلمان و احمدزاده یک مساوی کم حادثه بود. ATM روی هر سه گل پرسپولیس نقش ایفا کرد. طارمی یک گل و یک پاس گل، احمدزاده یک گل و مسلمان دو پاس گل. آمار خیره کننده این سه بازیکن در آستانه بازی برگشت طرح های تازه ای را که به بازی نکردن هرکدام از این سه می پرداخت را برهم می زند.
*ATM، کارد دولبه
در پایان بازی رفت پرسپولیس برابر الاهلی نظریه تازه ای درباره تعویض های برانکو وجود داشت. این که سرگئی ربروف با آنالیز پرسپولیس توانسته مثلث طارمی، احمدزاده و مسلمان را از کار بیاندازد. به همین دلیل برانکو با تعویض هایش تحلیل های ربروف را برهم زد و توانست نتیجه بگیرد. اگر اینگونه باشد در بازی برگشت هم می تواند همین اتفاق برای پرسپولیس رخ بدهد؛ اما با توجه به شناختی که از برانکو وجود دارد بعید است دست به ترکیب مثلث مورد علاقه اش بزند. برانکو از جمله مربیانی است که معتقد است تیمش باید بر پایه تاکتیک و توانایی های خودش بازی کند. او بر اساس تیم حریف بازی نمی کند و به همین خاطر می توان حدس زد که روز سه شنبه طارمی، مسلمان و احمدزاده بازی را در ترکیب اصلی شروع کنند.
*مهمترین ماموریت سال
مثلث طارمی، مسلمان و احمدزاده در کنار هشت بازیکن دیگر پرسپولیس مهم ترین ماموریت سالشان را پیش رو دارند. ATM باید نمایشی فراتر از قبل هم داشته باشد. طارمی باید نمایشی در حد بهترین بازیکن سال آسیا داشته باشد. مسلمان و احمدزاده باید بازیکنانی در کلاس تیم ملی باشند. آن وقت می توان به صعودی دلچسب از ابوظبی امیدوار بود. بی شک دشواری های بازی با الاهلی از زمان سوت آغاز بازی برگشت آغاز خواهد شد. مسلمان، احمدزاده و طارمی حتما می دانند این بزرگترین ماموریتشان است. آن ها با ثبات ترین مهره های پرسپولیس در این سه سال موفق بوده اند و به نظر میرسد کلید صعود به جمع چهارتیم لیگ قهرمانان آسیا در دست آن ها باشد.
*الاهلی بدون مصدوم و محروم برابر پرسپولیس
الاهلی در دیدار حساس برابر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نه بازیکن مصدوم دارد و نه محروم.
به نقل از الجزیره، در یکی از حساس ترین بازیهای دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه هفته جاری پرسپولیس در امارات به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت.
این دیدار درحالی برگزار می شود که دیدار رفت دو تیم در عمان که با میزبانی پرسپولیس همراه شد با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
الاهلی در دیدار سه شنبه همه بازیکنان خود را در اختیار دارد تا جایکه نه مصدوم و نه محروم ندارد و این نشان می دهد که تیم عربستانی بسیار آماده و سرحال است.
مهند عسیری و منصور الحربی دو بازیکن مصدوم الاهلی بودند که دیدار رفت را از دست دادند. روزنامه الریاض عربستان اعلام کرد که این دو بازیکن به شرایط بازی رسیده اند و هیچ مشکلی برای دیدار حساس برابر پرسپولیس ندارند.
الاهلی قرار است که امروز عربستان را به مقصد امارات ترک کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: