آخرین اخبار
کد خبر: ۱۸۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نباید جواب کسی را بدهم
وزیر ورزش و جوانان گفت: تمام نیازهایی را که برای حضور مقتدرانه تیم ملی در جام جهانی وجود دارد برطرف کردیم و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
به نقل از تسنیم، مسعود سلطانی‌فر در مراسم افتتاح نمایشگاه تجهیزات ورزشی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید حمایت خود را از تولیدکنندگان داخلی جدی‌تر کنیم و با فراهم کردن تسهیلات، مشکلاتی را که تولیدکنندگان داخلی با آن دست به گریبان هستند برطرف کنیم. پیگیر حل‌وفصل کردن برخی از مشکلات تولیدکنندگان داخلی هستیم تا تمامی نیازهای بخش ورزش قهرمانی و همگانی از طرق تولیدات داخلی برطرف شود.
وی ادامه داد: من این توانمندی را در تولیدکنندگان داخلی می‌بینم که از لحاظ تأمین تجهیزات ورزشی با نمونه‌های خارجی رقابت کنند و انتظار داریم باشگاه‌ها از تولیدکنندگان داخلی حمایت کنند تا باعث رشد آنها شوند. سیاست و رویکرد کلی ما تأمین نیازهای تجهیزاتی خود از تولیدات داخلی است که البته بخشی از آن توسط ما تأمین می‌شوند و باید وزارت‌خانه‌های دیگر مانند نیروهای مسلح، وزارت علوم، کار و امور اجتماعی، شهرداری، آموزش و پرورش و بخش خصوصی نیز نیازهای خود را از تولیدات داخلی تأمین کنند.
وزیر ورزش تأکید کرد: رویکرد ما حمایت از تولید داخلی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به اقتصاد مقاومتی است.
وی در پاسخ به انتقاداتی که از عدم‌حمایت از تیم ملی صورت گرفته است عنوان کرد: تلاش کردیم مشکلاتی را که در این زمینه وجود داشته مرتفع کنیم. تمام نیازهایی را که برای حضور مقتدرانه تیم ملی در جام جهانی وجود دارد نیز برطرف کردیم و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
وی در پاسخ به این مطلب که از طرف برخی از افراد تیم ملی انتقاداتی وجود دارد، اظهار داشت: من نباید پاسخ کسی را بدهم.
سلطانی‌فر در پایان در مورد استعفای قریب از هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: تاکنون چیزی به دستم نرسیده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: