آخرین اخبار
کد خبر: ۱۸۵۹۶
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
قصه قریب و استقلال به سر رسید؟
با استعفای "قریب" از هیات مدیره استقلال، هیات مدیره آبی‌های پایتخت از رسمیت افتاد. اکنون باید دید وزارت ورزش و جوانان چه عکس‌العملی در این زمینه نشان خواهد داد.
به نقل از ایسنا، حسین‌ علی قریب در جدیدترین اظهارات تلویزیونی اعلام کرد که استعفای خود را به وزیر ورزش و جوانان داده و دو مساله را دلیل استعفای خود عنوان کرد. اول حجم بزرگ بدهی‌های استقلال و دوم اینکه او مدعی شد استقلال در این فصل به بدهی‌های گذشته خود مبلغی را اضافه خواهد کرد.
در اینکه چرا قریب استعفا کرد صحبت زیاد است و هرچند که او تنها دو مسئله فوق را در این میان مطرح می‌کند اما دلایلی دیگری در بحث معاونت‌های باشگاه و اختیار عمل او به عنوان رئیس هیات مدیره هم در این زمینه مطرح بوده است.
پرسشی که قریب به آن پاسخ نداده این است که چطور نمی‌دانسته باشگاه استقلال حجم انبوهی از بدهی را داشته و سمت جدید را قبول کرده و اینکه اگر باشگاه استقلال مشکلی نداشت که اصلا از او دعوت به عمل نمی‌آمد تا در هیات مدیره حاضر شود، بلکه این حضور حتما به دلیل توانایی‌های او بوده که از مدیرعامل سابق استقلال جهت حضور در هیات مدیره استقلال دعوت به عمل آمده است.
با استعفای قریب، هیات مدیره استقلال از رسمیت افتاد. به همین دلیل باید دید آیا وزارت ورزش اصلا با استعفای قریب موافقت می‌کند یا نه؟ استعفایی که بهتر است قبول شود چون "قریب" جز یک جلسه که خود وزیر ورزش و جوانان در آن حاضر بود در هیچ جلسه دیگر هیات مدیره استقلال شرکت نکرد.
از طرفی دیگر با استعفای قریب و پذیرش آن از سوی وزارت ورزش، باید منتظر ماند و دید چقدر طول می‌کشد که فردی جدید به هیات مدیره اضافه شود. برخی رسانه‌ها نام‌هایی مثل اولیایی را مطرح کرده‌اند. نام‌هایی که مشخص نیست مبنای آن چیست و آیا واقعا وزارت ورزش روی این گزینه‌ها نظری دارد یا خیر.

*مصدومیت 3 مدافع اصلی و احتمال استراحت سه ملی‌پوش!
همچنین تیم استقلال تهران در حالی برای دیدار در جام حذفی آماده می شود که با معضلی به نام کمبود بازیکن در خط دفاعی مواجه است و در صورت بازی نکردن ملی پوشان در دیدار پیش رو، این مشکل دو چندان می‌شود.
در روزهایی که تیم فوتبال استقلال شرایط خاصی را به دلیل اولتیماتوم هیات مدیره این باشگاه به علیرضا منصوریان سپری می کند و برای نتیجه گرفتن در بازی های پیش رو تحت فشار قرار دارد، معضلی به نام ازدیاد بازیکنان مصدوم هم گریبان این تیم را گرفته است.
بعد از آن که پژمان منتظری با آسیب دیدگی شدید کتف مواجه شد و به ناچار تن به جراحی داد تا غیبت این بازیکن در ماه‌های پیش رو قطعی باشد، حالا آبی پوشان برای استفاده از دو مدافع دیگرشان هم با ابهام روبرو هستند. از یک سو میلاد زکی‌پور با مصدومیت مواجه شده و از سوی دیگر سید مجید حسینی هم با مشکلی مشابه روبرو است. 
در صورتی که آبی‌ها نتوانند از حسینی و زکی‌پور هم استفاده کنند، با توجه به غیبت منتظری آنها سه مدافع خود را عملا در اختیار ندارند؛ سه مدافعی که دو نفر از آنها مدافعان میانی این تیم هستند و در هفته‌های اخیر هم در ترکیب ثابت قرار داشتنند. 
از سوی دیگر برخی از اخبار حکایت از آن دارد که به ملی پوشان هم توصیه شده است در دیدارهای حذفی تیم های باشگاهی خود استراحت کنند که اگر اینگونه باشد منصوریان به جز این مصدومان برای استفاده از امید نورافکن، روزبه چشمی و ووریا غفوری هم با مشکل مواجه خواهد شد.
دیدار تیم فوتبال استقلال در جام حذفی روز جمعه این هفته هفدهم شهریور ماه و از ساعت ۱۷:۴۵ مقابل گل گهر در سیرجان خواهد بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: