آخرین اخبار
کد خبر: ۱۸۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
محمدمهدي حيدريان، رئيس سازمان امور سينمايي، سمعي و بصري در حکمي‌ابراهيم داروغه‌زاده را به عنوان دبير جشنواره ملي فيلم فجر منصوب کرد.
متن کامل حکم محمدمهدي حيدريان، رييس سازمان سينمايي خطاب به ابراهيم داروغه‌زاده به عنوان دبير جشنواره ملي فيلم فجر به شرح ذيل است: نظر به شايستگي، تعهد و تجارب ارزشمندتان در مديريت رويدادهاي فرهنگي و جشنواره‌ها به موجب اين حکم به دبيري جشنواره ملي فيلم فجر منصوب مي‌شويد.
جشنواره فيلم فجر مهم‌ترين رويداد حرفه‌اي سينماي ايران و برگزاري همزمان آن با دهه مبارک فجر، با پيشينه‌اي به قدمت انقلاب اسلامي‌ارزش و اهميت آن را دو چندان مي‌نمايد. انتظار دارد، با همکاري موثر شوراي سياست‌گذاري نسبت به ايفاي سهم از برنامه جامع سينماي ايران در کشف و معرفي استعدادهاي درخشان در کنار بهره گيري و قدرشناسي از تجارب به بار نشسته صاحبان تجربه و علم اين هنر بي بديل، موفق باشيد.انتظار مردم هنردوست، همراهان هميشگي سينما و خانواده بزرگ سينماي ايران برگزاري رويدادي حرفه‌اي ،باشکوه، پرنشاط و فراگير در شأن سينماي ايران اسلامي‌است، که ان‌شاءالله شاهد آن خواهيم بود.»
ابراهيم داروغه‌زاده در حال حاضر مسوليت معاونت نظارت و ارزشيابي سازمان امور سينمايي، سمعي و بصري را نيز عهده‌دار است. در کارنامه کاري او مسوليت‌هاي مختلف فرهنگي هنري نظير مديرعاملي مؤسسه رسانه‌هاي تصويري وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، دبيري چهارمين جشنواره فيلم شهر با موضوع شهري انساني براي انسان شهري، مديرعاملي مؤسسه تصوير شهر وابسته به سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، معاونت فرهنگي بنياد سينمايي فارابي، قائم‌مقامي‌دبير جشنواره بين‌المللي فيلم فجر 32، عضويت در شوراي سياستگذاري نخستين همايش سازمان‌هاي مردم نهاد سلامت و ... ديده مي‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: