یادداشت
معاون اول رییس جمهوری در حکمی محمد هادی زاهدی وفا را به سمت «معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور» منصوب کرد.
رییس جمعیت هلال احمر از ورود ۶ میلیون دز دیگر واکسن کرونا خبر داد و گفت: بیست‌وششمین محموله واکسن کرونا، امروز (پنجشنبه) در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
گفتگو
بیماری کرونا در عین درد و رنجی که به ارمغان آورده، گویا دل‌ها را به یکدیگر نزدیک، قلب‌ها را مهربان‌تر و فاصله‌ها را کم‌تر کرده است، روزهای کرونایی در کنار قلب‌های مهربان قابل تحمل‌تر است و اکنون با رسیدن ایام محرم، عاشورا و تاسوعا، قلب‌های شکسته را به وضوح می‌توان در پشت ماسک‌ها دید و گریست.
‏مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد:
علیرغم اینکه در سال ۱۳۹۸ گروه فولاد مبارکه همانند سایر فولادسازان کشور با مشکلات تحریم و عدم تخصیص سنگ آهن کافی مواجه بود، اما مدیریت و کارکنان تمامی شرکتهای زیرمجموعه و نواحی داخلی شرکت با تلاش همه جانبه و قابل تقدیر خود توانستند بر راهبرد «رونق تولید» جامۀ عمل بپوشانند و با عزمی استوارتر، در نخستین روزهای سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نام گذاری شده است، در بسیاری از بخش ها به موفقیت های جدیدی دست یابند.
تولید روزانه شمش فولادی چادرملو هم از مرز 4400 تن عبور کرد.
با تلاش پرسنل سخت کوش فنی و ستادی ارکان بهره برداری کارخانجات فولاد و احیا چادرملو مجموع تولید شمش فولادی این شرکت از مرز ۴۴۰۰ تن عبور کرد و روز گذشته ۴۴۴۴ تن شمش در کارخانه شمش فولاد تولید گردید. .
دستورصریح  مدیرعامل چادرملو برای رسیدگی کامل به  مصدومین حادثه اتوبوس کارگران پیمانکاری چادرملو.
در پی وقوع حادثه تصادف یک دستگاه اتوبوس متعلق به یکی از پیمانکاران بهره بردار در مجتمع معدنی چادرملو که بامداد
توقف ارزهای دیجیتالی
روند صعودی بسیاری از ارزهای دیجیتالی مهم متوقف شد.
بورس های جهانی نگران از افزایش قیمت مسکن
افزایش سریع قیمت مسکن در آمریکا و انگلیس باعث ریزش بیشتر شاخص های مهم بورسی در جهان شد.
افزایش ۲۰ درصدی مصرف گاز در ۷ روز گذشته
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از افزایش ۲۰ درصدی مصرف گاز در بخش خانگی در یک هفته گذشته خبر داد و گفت: اکنون مصرف گاز بخش خانگی به ۴۸۰ میلیون متر مکعب در روز رسیده است.
افزایش قیمت‌ها در بازار راکد خودرو
بازار خودرو با وجود تداوم رکود و فقدان خریدار با افزایش قیمت‌ مواجه شده به طوری که بررسی بازار خودروی پایتخت حاکی از رشد پنج تا ۱۰ میلیون تومان تومانی قیمت خودروهای داخلی در روزهای اخیر است.
ورود سهام بورسی به منطقه جذاب قیمتی
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اقدامات و برنامه‌های دولت برای حمایت از بورس، گفت: قیمت بسیاری از سهام بر روی تابلوی بورس، کمتر از ارزش ذاتی است که توصیه می‌شود سهامداران در اینگونه سهام سرمایه‌گذاری کنند تا بتوانند در میان و بلندمدت، بازده معقولی را از این بازار کسب کنند.
فروش سکه به نرخ ۱۲ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان در بازار آزاد
قیمت سکه در بازار تهران امروز (چهارشنبه، ۱۹ آبان‌ماه) با ۹۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته به رقم ۱۲ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان رسید.
رشد آرام قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی
هر دلار در صرافی‌های بانکی امروز (چهارشنبه، ۱۸ آبان‌ماه) در مقایسه با روز گذشته با رشد ۶۶ تومانی، ۲۷ هزار و ۵۸۷ تومان داد و ستد شد.
پایان سبز شاخص بورس در آخرین روز معاملاتی هفته
شاخص کل بازار بورس امروز (چهارشنبه، ۱۹ آبان‌ماه) با هشت‌هزار و ۸۵۳ واحد افزایش در جایگاه یک ‌میلیون و ۴۵۶ هزار واحدی قرار گرفت.