یادداشت
پس از انجام تعمیرات اساسی:
واحد بخار بلوك سيكل تركيبي نيروگاه شهيدسليمي نكا با ظرفيت 160 مگاوات پس از انجام اولین تعميرات اساسی و در آستانه پیک مصرف برق به شبكه سراسري برق كشور پيوست.
با محوریت ایام کرامت؛
همزمان با فرا رسیدن ایام دهه کرامت بالغ بر 8 هزار رویداد کتاب محور در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار می شود.
گفتگو
بیماری کرونا در عین درد و رنجی که به ارمغان آورده، گویا دل‌ها را به یکدیگر نزدیک، قلب‌ها را مهربان‌تر و فاصله‌ها را کم‌تر کرده است، روزهای کرونایی در کنار قلب‌های مهربان قابل تحمل‌تر است و اکنون با رسیدن ایام محرم، عاشورا و تاسوعا، قلب‌های شکسته را به وضوح می‌توان در پشت ماسک‌ها دید و گریست.
‏مدیرعامل گروه فولاد مبارکه خبر داد:
علیرغم اینکه در سال ۱۳۹۸ گروه فولاد مبارکه همانند سایر فولادسازان کشور با مشکلات تحریم و عدم تخصیص سنگ آهن کافی مواجه بود، اما مدیریت و کارکنان تمامی شرکتهای زیرمجموعه و نواحی داخلی شرکت با تلاش همه جانبه و قابل تقدیر خود توانستند بر راهبرد «رونق تولید» جامۀ عمل بپوشانند و با عزمی استوارتر، در نخستین روزهای سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نام گذاری شده است، در بسیاری از بخش ها به موفقیت های جدیدی دست یابند.
انتصاب حسین سررشته به سمت  معاون امور شعب مدیریت منطقه ۴ بانک سپه
حسین سررشته به سمت معاون امور شعب مدیریت منطقه ۴ بانک سپه منصوب شد
در راستای افزایش امنیت و دسترسی بهتر مشتریان صورت گرفت:
جزییات کارکرد ۲ قابلیت جدید دستگاه های خودپرداز بانک آینده
به‌منظور افزایش قابلیت‌های امنیتی خدمات بانکداری الکترونیکی و تسهیل در خدمت‌رسانی به مشتریان، دو قابلیت جدید بر روی دستگاه‌های خودپرداز بانک آینده برای خدمات مرتبط با کارت نقدی افزوده شد.
تسهیل در راه اندازی طرحهای موفق از اولویت های بانک توسعه تعاون است
محمد جعفر ایرانی عضو هیئت مدیره طی سفر به آذربایجان غربی این استان را مستعد سرمایه گذاری دانست و گفت: تسهیل در راه اندازی طرحهای موفق از اولویت های بانک توسعه تعاون است.
قدردانی فرمانده قرارگاه عملیاتی مدیریت بیماری کرونا تهران از بانک رفاه کارگران
بازدید از پایگاه واکسیناسیون حضرت ولیعصر(عج)، از اقدامات و مشارکت این بانک در طرح‌های واکسیناسیون کلانشهر تهران است.
حضور موثر و کارآمد بانک سینا در جنوب استان فارس
مدیرعامل بانک سینا ضمن دیدار با همکاران شعب گراش و لار در استان فارس با اشاره به اهمیت اقتصادی و تجاری این شهرها که عامل رشد و توسعه بخشی از مسیر صنعتی و تجاری کشور است، بر حضور موثر و کارآمد بانک سینا در این منطقه تاکید کرد.
همه شعب باید خود را برای طرح های بزرگ دولت، جهت خانه دار کردن مردم آماده کنند
عضو هیأت مدیره و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی ، در بازدید دو روزه خود از مدیریت اصفهان تاکید کرد : همه کارکنان مستقر در صف و ستاد باید خود را برای طرح های بزرگ دولت، جهت خانه دار کردن مردم آماده کنند.
عضو هیات مدیره خواستار توجه به مولفه چابک سازی شعب شد
علی موسوی زاده عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در بازدید از اداره کل سازمان و روشها بر اهمیت برقراری تعامل دوسویه بین بخش های ستادی و صف تاکید کرد.
تشریح اقدامات رفاهی بانک ملی ایران برای همکاران بازنشسته از زبان حسین زاده
مدیرعامل بانک ملی ایران در نشست وبیناری امروز خود، آخرین اقدامات صورت گرفته در ارتباط با رفاه بیشتر همکاران بازنشسته را تشریح کرد.
اقتصاد تعاونی به اقتصاد اسلامی نزدیک است
در پیام تبریک حجت اله مهدیان به مناسبت هفته تعاون و بانکداری اسلامی آمده است: تعاون و همکاری پیش از هر کلام نوعی رفتار و فرهنگ والای انسانی و نشانه بلوغ اجتماعی است.
توجه به سهم بخش های اقتصادی در هدف گذاری بانک مرکزی
مدیر عامل بانک مسکن در سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی با تشریح وظیفه بانک مرکزی در نظام بانکی، بر هدف گذاری و تعیین جایگاه بخش های اقتصادی از جمله بخش مسکن در نظام بانکی تاکید کرد.