یادداشت
ليلا تاجداري - صاحب امتياز: شرايط اقتصادي کشور کار را به جايي رسانده است که ديگر حتي نمي‌توان از واژه بحران استفاده کرد.
حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی مساله ای چند وجهی است و در این میان نقش بازار سرمایه در تامین مالی مجموعه های تولید کننده داخلی، بسیار مهم و تعیین کننده خواهد بود.
سرانه مصرف محصولاتی مثل برنج نسبت به دهه 60 به شدت افزایش یافته است.
گفتگو
پزشکیان:
نایب رییس اول مجلس رفع حصر را موجب ایجاد وحدت و انسجام ملی می‌داند و با یادآوری مسوولیت رییس‌جمهوری به عنوان رییس شورای عالی امنیت ملی و وعده‌های ایشان در زمینه رفع حصر، تاکید دارد که روحانی باید کمک کند این گره باز شود.
منتقد با سابقه سینما در گفتگو با «شروع» از الزامات افزایش مخاطبان سیما گفت
صبا شادور_اکبر عالمي‌يکي از منتقدان قديمي‌سينما است که عرصه پژوهش، مولف، مترجم و استاد دانشگاه فعاليت مي‌کند. عالمي‌سال‌هاست که کمتر از سينما و تلويزيون مي‌گويد.
گفت و گو با «آرمان موسي پور» آهنگساز فیلم«چهارراه استانبول»
صبا شادور_آرمان موسي پور آهنگساز سينما و مجموعه‌هاي تلويزيوني است. آهنگسازي که تجربه ساخت موسيقي در تلويزيون و سينما را با فيلم‌هاي مختلف و مجموعه‌هاي متنوع داشته است .
بزرگان تئاتر در گفت و گو با «شروع» تاکید کردند
صبا شادور_ سي و ششمين جشنواره تئاتر فجر در حال برگزاري است.
دکتر علیرضا ابراهیم‌پور، مدیرعامل بیمه ملت: کارت اعتباری بیمه ملت محصولی بیمه‌ای در حمایت از تولیدکنندگان داخلی و کالای ایرانی
با توجه به نام‌گذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری، با عنوان «سال حمایت از کالای ایرانی» شرکت بیمه ملت با هدف حمایت از محصولات و تولیدات داخلی کشور، توسعه محصول کارت اعتباری را با رویکرد حمایت از تولیدکنندان داخلی و کالاهای ایرانی در دستور کار قرار داده است.
رشد ۴درصدی فروش در بیمه ایران؛ نوسانات ارزی تاثیری در روند فعالیت‌ها ندارد
محسن پورکیانی مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت بیمه ایران از رشد ۴درصدی فروش در بیمه ایران خبر داد و گفت: با توجه به خسارت‌های وارد شده در سال گذشته چنین رشدی دور از تصور بود.
گام بلند بانک پاسارگاد در حمایت از تولید ملی
برای اولین بار در کشور، شرکت گسترش انرژی پاسارگاد به عنوان یک شرکت داخلی، توسعه میادین نفتی سپهر و جفیر را بر عهده‌ گرفته‌است.
مدیر امور فناوری اطلاعات پست بانک ایران: نمایشگاه های تخصصی فرصت بسیار مناسبی برای ارائه توانمندی ها و شناخت رقبا است
فرهاد بهمنی مدیر امور فناوری اطلاعات پست بانک ایران در بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ضمن حضور در غرفه این بانک اظهار داشت: نمایشگاه های تخصصی فرصت بسیار مناسبی برای ارائه توانمندی های بانک، شناخت رقبا و شناسایی مطالبات درخواست کنندگان از صنوف بانکی و مالی است.
تمامی حساب های خانواده معزز شهدا و جامعه ایثارگری به بانک دی منتقل می شود
مدیر عامل بانک دی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از حسابهای بنیاد شهید و امور ایثارگران در بانک دی متمرکز است گفت: به زودی تمامی حساب های خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری به بانک دی منتقل می شود.
تحقق ۹۹.۴ درصدی پرتفوی بیمه نوین و ثبت بالاترین سطح رشد از زمان تأسیس در سال ۹۶
نخستین نشست سراسری مدیران ستادی و رؤسای شعب بیمه نوین در سال ۱۳۹۷ با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و معاونان این شرکت و دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران به عنوان میهمان این گردهمایی برگزار شد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرد:
ضرورت افزایش سرمایه بانک‌ها/چشم انداز مثبت بازار مسکن در سال 97
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت مجلس از افزایش سرمایه بانک‌ها گفت: بازار مسکن در سال ۹۷ یک بازار پرتحرک خواهد بود.
360برنده دومین مرحله قرعه کشی جشنواره دوجین پلاس بانک سرمایه معرفی شدند
مراسم قرعه کشی دومین مرحله جشنواره دوجین پلاس بانک سرمایه در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار و 360 برنده این مرحله از جشنواره معرفی شدند.
بانک کارآفرین در صدر بانک‌های واجد استانداردهای لازم از نظر نرخ کفایت سرمایه
بر اساس صورت‌های مالی سال 1395، از مجموع ۲۰ بانک و موسسه اعتباری حاضر در بازار سرمایه، بانک کارآفرین در صدر چهار بانک استاندارد از حیث نرخ کفایت سرمایه بالاتر از 8 درصد قرار دارد.
دکتر مرتضي اکبري مديرعامل بانک قرض الحسنه مهر ايران در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران بيان داشت: در سال گذشته نزديک به ۸۳ درصد رشد منابع داشته‌ايم و با جذب منابع جديد بيش از ۸۲ هزار ميليارد ريال تسهيلات قرض الحسنه پرداخت شده است.
قدرداني رئیس سازمان بورس اوراق بهادار از شركت تامين سرمايه نوين
قدرداني رئييس سازمان بورس اوراق بهادار از شركت تامين سرمايه نوين رئيس سازمان بورس و اوراق بهادار از عملكرد شركت تامين سرمايه نوين قدرداني كرد.
گام بلند بانک پاسارگاد در حمایت از تولید ملی
برای اولین بار در کشور، شرکت گسترش انرژی پاسارگاد به عنوان یک شرکت داخلی، توسعه میادین نفتی سپهر و جفیر را بر عهده‌ گرفته‌است.
سيزدهمين جشنواره بين المللي پروژه‌هاي دانش‌آموزي با حمايت بانک انصار برگزار شد
با حمايت بانک انصار سيزدهمين جشنواره بين‌المللي پروژه‌هاي دانش‌آموزي در مرکز همايش‌هاي بين المللي دانشگاه شهيد بهشتي تهران با حضور بيش از ۷ هزار و ۵۰۰ تن از دانش‌آموزان در سه بخش غرفه‌هاي نمايشگاهي، سمينارهاي علمي‌و مسابقات برگزار شد و نفرات برتر مورد تقدير قرارگرفتند.
حضور فعال بانک ملت در نمايشگاه بين المللي بورس، بانک و بيمه
بانک ملت و شرکت‌هاي وابسته به صورت فعال در يازدهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانک و بيمه حضور پيدا کردند.
سیف:
رئیس کل بانک مرکزی گفت که پیشنهاد جایگزینی یورو با دلار را با رهبری مطرح کردم و ایشان نیز استقبال کردند.