یادداشت
کمال دهقانی فیروزآبادی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس
قاسم محب‌علی مدیر کل پیشین وزارت امور خارجه
سیده حمیده زرآبادی سخنگوی فراکسیون زنان مجلس
گفتگو
مشاور مدیرعامل «خانه کتاب» با تاکید بر آنکه آموزش و پرورش و خانواده دو نهادی هستند که در شکل‌گیری علاقه کودکان به کتاب بیشترین تاثیر را دارند، گفت: نباید فراموش کنیم هر هزینه‌ای در زمینه فرهنگ کتابخوانی در این دو نهاد صورت گیرد، بی هیچ شکی بزرگترین سرمایه‌گذاری فرهنگی به شمار می آید.
رئیس داروخانه های علوم پزشکی تهران :
رئیس داروخانه های دانشگاه علوم پزشکی تهران می گوید: چوب خط بدهی داروخانه ها به شرکت های تامین دارو خیلی وقت است که پر شده و زورمان به برخی سازمان های بیمه گر نمی رسد که پولمان را از آنها بگیریم.
معاون وزیر خارجه انگلیس:
معاون امور خاورمیانه وزیر خارجه انگلیس ضمن اشاره به مخالفت لندن با بازگشت تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا، گفت: تحریم ایران شیوه مؤثری نیست و برجام نشان داد وقتی پای منافع مشترک در میان باشد، توافق به رغم وجود اختلافات امکان‌پذیر است.
مدیرعامل بانک سینا تشریح کرد:
مساعدت بانک سینا در توسعه اشتغال
با هدف نمایش شاخص‌های کلیدی سازمان
بیمه دانا، داشبورد مدیریتی راه‌اندازی می کند
نرم افزار آموزشی" داشبورد مدیریتی" شرکت بیمه دانا به زودی راه‌اندازی خواهد شد
نشست صمیمی مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیر شعب این بانک در استان ایلام
مدیران شعب بانک کشاورزی در استان‌ها طی برنامه‌ای مدون در ساختمان مرکزی این بانک در تهران حضور می‌یابند تا در نشستی صمیمی با مدیرعامل این بانک دیدار و گفت و گو کنند.
جزییات بخشنامه جدید بانک مسکن درباره اعطای تسهیلات مشارکت مدنی
بر اساس بخشنامه جدید، سازندگان آپارتمان‌های مسکونی بیش از یک واحد، باید به منظور اخذ تسهیلات مشارکت مدنی گواهی مالیاتی به بانک مسکن تسلیم کنند.
رئیس هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران:
افزایش کیفیت خدمات، همسو با تکریم ارباب رجوع
محسن پدرام، رئیس هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جمع روسای شعب و کارکنان ستاد استان کرمانشاه بر توجه به نقش ویژه ارتباط با مشتری و رفتار سازمانی تأکید کرد.
بازدید تیم نظارت راهبردی بانک قوامین از استان ایلام
تیم نظارت راهبردی بانک قوامین در سفری سه روزه با هدف بررسی عملکرد شعب این بانک به استان ایلام رفت
دکترابراهیمی مدیرعامل بانک انصار:
ایمان، سلامت و توانمندی حرفه‌ای، بانک انصار را به یکی از سودآورترین بانکهای کشور تبدیل کرده است
همایش سالانه مدیران ارشد حقوقی بانک انصار با حضور دکترابراهیمی مدیرعامل، صحرانورد مدیرکل و جمعی از مدیران ارشد اداره کل حقوقی در مرکز همایش‌های بانک انصار برگزارشد.
رییس مجمع نمایندگان گیلان و عضو کمیسیون اصل 90:
حمایت از بانک صنعت و معدن حمایت از صنعتگران است
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: در مقام مقایسه رقم پرداختی تسهیلات از سوی بانک صنعت و معدن به بخش صنعت بیشتر از دیگر بانکهای کشور است.
درآمد از هزینه در «وبصادر» سبقت گرفت
کاهش هزار و 327 میلیارد تومان زیان در بانک صادرات ایران
بانک صادرات ایران با انتشار صورت‌های مالی ۶ ماهه خود نشان داد که وعده مدیران این بانک در مسیر تحقق قرار دارد. همچنین در این گزارش‌ها تحول در وضعیت «وبصادر» و قرارگیری بانک در مسیر کاهش زیان به وضوح قابل مشاهده است.
با تأمین مالی پست بانک ایران
50 دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل ونقل عمومی اراک می‌شود
در راستای اجرای تفاهم‌نامه منعقده بین پست‌بانک ایران با وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها برای تأمین اتوبوس در کلان شهر، تعداد 50 دستگاه اتوبوس با تأمین مالی و پرداخت تسهیلات توسط این بانک وارد ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهر اراک می‌شود.
خود اشتغالی 17 هزار جویای کار با تسهیلات بانک ملی ایران
بانک ملی ایران در راستای همسویی با سیاست‌های کلان اشتغال و حمایت از بازار کار از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه تعداد 17 هزار و 418 فقره تسهیلات قرض الحسنه خود اشتغالی پرداخت کرد.
تغییر سقف تراکنش خرید از کارت‌های بانک سامان
بانک سامان در راستای سیاست‌های بانک مرکزی در حوزه پرداخت الکترونیک، سقف عمومی تراکنش خرید ازطریق کارت را تغییر داد.
نتايج طرح پژوهشی مروری بر مفهوم رگ‌تک و ویژگی‌های آن ارايه شد
نتايج طرح تحقيقاتي "مروری بر مفهوم رگ‌تک و ویژگی‌های آن" در نشست تخصصی با حضور رئیس، معاون پژوهشی و جمعی از مدیران و کارشناسان گروه‌های پژوهشی در پژوهشکده بیمه ارائه گردید.
استقرار شعبه بیمه حکمت تبریز در مکان جدید
به گزارش روابط عمومی بیمه حکمت صبا، شعبه بیمه حکمت در استان آذربایجان شرقی درمکان جدید مستقر شد و همانند گذشته آماده ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان و بیمه گذاران است.
مهارت آموزی و کارآفرینی سربازان وظیفه با تسهیلات بانک قرض الحسنه رسالت
بانک قرض الحسنه رسالت و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه(سربازان) ستاد کل نیروهای مسلح با هدف ایجاد بستر مناسب برای مهارت افزایی و توانمند سازی سربازان وظیفه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
بانک خاورمیانه در سال ۱۳۹۶ سودآورترین و پربازده‌ترین بانک ایران شد
بر اساس گزارش منتشر و با تحلیل بررسی صورت‌های مالی ۱۸ بانک حاضر در بورس، بانک خاورمیانه در بین ۴ شاخص دارایی، سودآوری، بازدهی و نسبت بازده حقوق صاحبان سهام؛ سودآورترین و پربازده‌ترین بانک ایران شد. همچنین بنا به ارزیابی این نشریه معتبر اقتصادی، بانک خاورمیانه در آخرین شاخص ارزیابی یعنی نسبت بازده حقوق صاحبان سهام رتبه دوم در بین بانک‌های ایران را کسب کرده است.