یادداشت
سید خلیل حسینی - بعد از اینکه جام جهانی قرعه کشی شد همه از گروهی که تیم ملی ایران در آن قرار گرفت با نام گروه مرگ یاد کردند .اما آنچه که در عمل دیده شد این گروه حتی گروه تب هم نبود چه رسد به مرگ.
در حاشیه بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان قضایی ، مرتضی نجفی قدسی مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی (رض) یادداشتی را قلمی کرده است که متن کامل آن چنین است.
امیر دیانی - گرانی های کاذب اخیر در بازار امان مردم را بریده است. گرانی هایی که از هیچ قانون علیتی تبعیت نمی کند و به موازات آن آنچه که از بازار هویدا است جو روانی است که اقتصاد کشور و مردم را به گمراهی کشانده است.
گفتگو
متن کامل گفت‌وگو با سی بی اس
وزیر امور خارجه کشورمان با بیان این‌که «خروج آمریکا از برجام منجر به انزوای این کشور در جامعه بین‌الملل خواهد شد»، گفت: آمریکا هیچگاه ایده تغییر نظام در ایران را کنار نگذاشته،‌ اما این یک توهم است.
پزشکیان:
نایب رییس اول مجلس رفع حصر را موجب ایجاد وحدت و انسجام ملی می‌داند و با یادآوری مسوولیت رییس‌جمهوری به عنوان رییس شورای عالی امنیت ملی و وعده‌های ایشان در زمینه رفع حصر، تاکید دارد که روحانی باید کمک کند این گره باز شود.
منتقد با سابقه سینما در گفتگو با «شروع» از الزامات افزایش مخاطبان سیما گفت
صبا شادور_اکبر عالمي‌يکي از منتقدان قديمي‌سينما است که عرصه پژوهش، مولف، مترجم و استاد دانشگاه فعاليت مي‌کند. عالمي‌سال‌هاست که کمتر از سينما و تلويزيون مي‌گويد.
مدیر امور اعتباری بانک مسکن اعلام کرد:
رشد 35 درصدی پرداخت تسهیلات در بانک مسکن
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از رشد ۳۵ درصدی پرداخت تسهیلات از سوی بانک مسکن به انواع متقاضیان خبر داد.
شرکت فاتک شیمی با تأمین مالی بانک صنعت و معدن به بهره برداری خواهد رسید
شرکت فاتک شیمی با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان سمنان به بهره برداری می‌رسد و موجب اشتغال زایی در این منطقه از کشورمان خواهد شد.
طی سه ماهه اول ۹۷؛
۲۲ هزار نفر با تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه بانک صادرات ایران راهی خانه بخت شدند
بانک صادرات ایران با اعطای بالغ بر سه هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در بهار امسال، حدود ۲۲ هزار نفر را به خانه بخت فرستاد.
رتبه اول نشریات بانک سپه در چهاربخش جشنواره ملی انتشارات
پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: نشریات بانک سپه در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در چهار بخش سرمقاله، مقاله، خبر و صفحه آرایی رتبه اول را از آن خود کرد.
خسرو فرحی خبرداد:
براساس تفاهم‌نامه منعقده بین پست‌بانک‌ایران و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، تعداد 1000 فقره تسهیلات 750 میلیون ریالی و12 هزار فقره 250 میلیون ریالی برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهری پرداخت می‌شود.
حفظ محیط زیست، دغدغه اساسی بانک ملی ایران
بانک ملی ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود اقدامات مهم و گسترده ای در نحوه طراحی، بازسازی و اداره ساختمان های تحت مدیریتش انجام داده تا حداقل تبعات منفی زیست محیطی را ایجاد کند.
زمين 200 متری همسر يكي از مسئولان در يزد، 50ميليارد تومان معامله شد
جزئیاتی از تخلفات شگفت‎انگیز یک موسسه مالی غیرمجاز/ ثامن‌الحجج چگونه شکل گرفت؟ / ردپای برخی سلبریتی‌ها و مسئولان در تخلفات میلیاردی ثامن‌الحجج
پرونده تخلف مالی تعاونی ثامن‌الحجج به‌عنوان اولین پرونده بررسی قضائی مؤسسات مالی و اعتباری غیرمجاز، بیش از 9 جلسه است که در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری در حال بررسی است.
مدیرعامل ثامن‌الحجج بازداشت شد
مدیرعامل موسسه مالی اعتباری ثامن‌الحجج که متهم ردیف اول این پرونده هم محسوب می‌شود، با تشدید قرار وثیقه و عجز از ناتوانی قرار صادره، بازداشت و راهی زندان شد.
بیمه نامه آتش سوزی
طرح "حامی ما" در حوزه بیمه‌های آتش سوزی توسط بیمه "ما" ارائه می‌شود.
نشست ماهانه استارت آپ های فین تک
نشست ماهانه استارت آپ های فین تک به میزبانی شرکت بیمه دی برگزار شد
فعالان استارت آپ های فین تک روز چهارشنبه 13 تیرماه در نشستی با حضور سید قاسم نعمتی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مرکزی و سید مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه دی، حضور یافتند و تبادل نظر کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛
بر اساس سامانه ارتباط مردمی وزارت اقتصاد:
رضایتمندی مشتریان از عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران
دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت امور اقتصادی و دارایی با توجه به اعلانات سامانه ارتباط مردمی وزارتخانه، بر رضایتمندی مشتریان از عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران در ارائه خدمات تاکید کرد.
با هدف بررسی عملکرد سرپرستی‌ها؛ اولین مجمع فصلی بانک اقتصادنوین در سال 97 برگزار شد
همزمان با برگزاری اولین مجمع فصلی بانک اقتصادنوین در سال جاری، از سرپرستی منطقه 4 استان‌های این بانک به دلیل عملکرد مطلوب و تحقق اهداف مصوب تقدیر شد.
بهره برداری از کشتارگاه 24 میلیون قطعه‌ای صنعتی طیور با حمایت بانک کشاورزی در استان مازندران
با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی، واحد کشتارگاه صنعتی طیور به ظرفیت 6000 قطعه در ساعت (24 میلیون قطعه در سال) در شهرستان بهشهر استان مازندران به بهره برداری رسید.
بانک رفاه کارگران بیش از 2000 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرده است
در راستای حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال، بانک رفاه مبلغ 2230 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرده است.
یک پنجم کمبود برق مصرفی کشورجبران می‌شود
تأمین مالی تولید یک هزار مگاوات برق توسط بانک صادرات ایران
بانک صادرات ایران با پرداخت تسهیلات و حمایت‌های مالی از واحدهای تولید کننده بزرگ برق کشور طی چند سال اخیر، زمینه تأمین ۲۵۲۰ مگاوات انرژی مورد نیاز بخش‌های مختلف را فراهم کرده است.